Hakkımızda
Şirketimiz bir ticarethane olarak 1985 yılında kuruldu, 1993 yılında Gözde Soğutma Ltd. Şti. adını alarak Türkiye'de üretimi yapılan ve yurtdışından ithal edilen soğutucuların Ankara merkez ve ilçelerin yetkili servisi olarak hizmet vermeye başladı.

2008 yılında Firmamızın 500m2 kapalı alanda İmalat, Satış ve Satış sonrası Servis vermek üzere Büro imalathane ve tamir ve bakım atölyesi olarak hizmet vermektedir.

Firmamızda, dalında uzman 20 Teknik Servis elemanı ve 4 Büro elamanı çalışmaktadır. Araç parkımız 8 adet servis aracından oluşmaktadır. Günümüzün getirdiği teknolojik haberleşme ve bilişim sistemleri ile büro ve servis elemanları arasında iletişim sağlanmaktadır.

Isıtma Soğutma ve reyon dolapları Sektörünün tüm beklentilerini karşılamayı amaçlayan GÖZDE TEKNİK SOĞUTMA SAN. LTD. ŞTİ. Soğutucularda oluşan arızaların sürat ve hassasiyetle giderilmesi için çalışmakta gerektiğinde 7gün 24 saat hizmet verebilecek kapasitede ve yeterliliktedir.

2011 Yılında Ankara Uğur Derin Dondurucu Showroom ile daha iyi hizmet vermek ve ürün tanıtımının daha estetik bir ortamda yapa bilmek için 150m kare alanda yeni bir yer açarak daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla firma olarak iş ahlakı, güvenilirliği ve deneyimli kadrosuyla konusunda uzman, öncü firma olarak hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Hedeflerimizden ödün vermeden çalışmak müşteri yelpazemizi gün geçtikçe artırmaktayız.

Firma olarak;


  • T.S.E. uygunluk belgesine sahibiz.

 

  • ISO9002 kalite belgesine sahip İthalat firmalarının Yetkili satış ve Yetkili Servisliğini yürütmekteyiz.

 

  • Sattığımız ürünlerin Ankara merkez ve ilçelerine teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

 

  • Firmaların Soğutucu dağıtımı için nakliye hizmeti vermekteyiz.

 

  •  Atölyemize alınan her cihazı bakım ve genel temizliği yaptıktan sonra müşteriye teslim etmekteyiz.

 

  • Her model marka Soğutucu ve Klimalar için Kamu ya da Özel Şirketlere bakım ve teknik servisi hizmet vermekteyiz…

 

Tüm Hakları Saklıdır. Gözde Isıtma ve Soğutma Sistemleri Ltd.Şti. Design By Web Tasarım | Seo